Środki ochrony roślin
Węgiel
Kontakt

Agaz s.c.

A. Berka, W. Michalski
ul. Cisowa 29, Gołańcz

Telefon: +48 67 261 52 11

Email: agazsc@wp.pl

www www.a-gaz.pl

Węgiel

Na bogatą ofertę węgla kamiennego w naszej firmie, składają się przede wszystkim sortymenty z najlepszych polskich kopalń Katowickiego Holdingu Węglowego S. A. i Kompanii Węglowej S. A.

W uzupełnieniu oferty posiadamy również węgle z Rosji, Czech i Niemiec (brykiet Rekord). Zróżnicowanie cenowe pozwala znaleźć odpowiadający Państwu rodzaj węgla i spełnić oczekiwania co do wymogów jakościowych. Całość oferty obejmują następujące rodzaje węgla: kostka, orzech, groszek, ekogroszek, miały węglowe, brykiet, węgiel brunatny.

Węgiel workowany – praktyczność i wygoda

W naszej ofercie posiadamy także węgiel workowany w praktycznych opakowaniach po 25 kg. Łatwość jego transportu, składowania jak i wygoda stosowania np. podczas wsypywania do zasobnika pieca, sprawiają, że jest on istotnym i niezbędnym uzupełnieniem oferty.

Transport

Nasze wywrotki dostarczą zamówiony węgiel we wskazane przez Państwa miejsce. Dzielone skrzynie ładunkowe samochodów pozwalają na jednorazowy przewóz kilku sortymentów wg różnych rodzajów i cen węgla, zgodnie z Państwa życzeniem.

Sprzedaż ratalna

Lukas Bank Raty

Brak gotówki na zakup towaru nie stanowi problemu. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym LUKAS Bank. Wszystkie formalności „od ręki” załatwiamy na miejscu w biurze firmy.